IT, szoftverfejlesztés állás

Evolution Consulting Kft.

PHP Fejlesztő
Már több mint 2 éve foglalkozol webfejlesztéssel. A kedvenced a PHP nyelv, mert rugalmasnak és kényelmesnek tartod, persze sok más nyelvet is kipróbáltál, mert szereted a kihívásokat és az alapvető filozófiád az „egy életen át tanulás”. Igen ám, de valahogy nem érzed jól magad. Nehezen tudod megfogalmazni, de hiányzik a megfelelő csapat, valahogy mindig ugyanazt kell csinálni. Kicsit robotnak érzed magad, nem igazán illik hozzád a futószalag.

Feladatok:

„Én többre vagyok hivatott, tele vagyok jó ötletekkel és elegem van, hogy nem hallgatja meg senki az elképzeléseim. Büszke szeretnék lenni arra, amit csinálok!” – gondolod magadban. Ott vannak pl. az Open Source rendszerek, miért nem használjuk? Régóta letettél arról, hogy küzdj, csak azért csinálod ezt az egészet, mert szereted bújni a kódokat, a stackoverflowt. Ez az egész a hobbid. Ráadásul Miskolc, nem kapkodnak utánad, jó ez itt.

Véletlenül belefutsz Facebookon egy oldalba. Ó, hát ők erről beszélnek, értik a problémám. Arról beszélnek, hogy az ember a fontos, aki használni fogja a programodat és hogy a változás jó, mindenki véleménye számít, az visz előre. Csapat, igen egy csapat hivatott nagy dolgokra.

Nem habozol tovább. Elég volt. Leporolod önéletrajzod, leírod mi motivál és hogy mennyit szeretnél keresni. Nyomban el is küldöd a csomagot e-mailben. Pontosan tudod, hogy sietned kell, mert hamar elszáll a lehetőség.

Elvárt gyakorlati idő:

1-3 év

Elvárt nyelvismeret:

Angol

Egyéb elvárt ismeret:

• minimum két-három éves PHP fejlesztői tapasztalat
• MySQL, HTML5, CSS3, JavaScript barátság

Előny:
• OOP, MVC tapasztalat
• felhasználóközpontú gondolkodásmód

jobs@evolution-consulting.hu

Kompetenciák

pontosság

Állásajánlatok a kategóriában