Adminisztrív állás, irodai munka

Innovitas Nonprofit Kft.

Pályázatíró és projektmenedzser
Ha közgazdasági egyetemen vagy főiskolán végeztél, és belekóstoltál már a pályázatírás világába, álláslehetőségünk kiváló lehetőséget jelent számodra!

Elvégzendő feladatok:

  • aktuális pályázati lehetőségek feltérképezése
  • ügyfél előminősítés
  • folyamatos kapcsolattartás a vállalkozás ügyfeleivel
  • pályázatírás
  • elnyert pályázatok nyomonkövetése/menedzselése
  • pályázati elszámolások elkészítése
  • projekt előrehaladási jelentések elkészítése

Elvárások:

  • közgazdasági egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat GOP témakörben (pályázatírás és projekt menedzsment) a KKV szektorban
  • határozott fellépés
  • önállóság
  • ambiciózus személyiség
  • csapatszellem
  • nagyfokú kreativitás jó tárgyalókészség
  • munkabírás
  • K+F projektekben szerzett projektgenerálási és pályázatírási tapasztalat

Ajánlat:

  • kulturált munkakörülmények
  • versenyképes fizetés (fix + jutalék)
  • költségtérítés

info@innovitas.hu

Kompetenciák

pontosság, precizitás, probléma felismerési- és megoldási készség, pozitív hozzáállás, proaktivitás, csapatmunkára való képesség, dinamukus munkavégzés, döntési képesség, felhasználói szintű MS Office ismeret

Állásajánlatok a kategóriában