Adminisztrív állás, irodai munka

Neatwork Manager Kft.

HR munkatárs
Ha felsőfokú szakirányú végzettséged van, rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel, a pontosság és a precizitás az egyik kiemelkedő erényed, beszélsz angolul és szeretsz csapatban dolgozni, akkor mindenképpen küldd el az önéletrajzod számunkra!

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Felsőfokú végzettsége van
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Középfokon beszél angolul
  • Ügyfélközpontú/ belső ügyfélkapcsolatok ápolásában szerzett tapasztalatot
  • Magas szintű együttműködési készséggel és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik szóban és írásban
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó képessége van (logikus, elemző megközelítés)
  • Pontos,precíz, terhelhető
  • Csapatszellem és megbízhatóság jellemz

Feladatok, amelyeket ráb bíznánk:

  • A beléptetéssel, kiléptetéssel, belső mozgással kapcsolatos munkaügyi adminisztráció elvégzése
  • Munkaszerződések elkészítése, módosítása a HR menedzserek, a Kompenzációs menedzser és HR igazgató utasításai szerint
  • Személyügyi anyagok rendszerezett tárolása
  • HR Oracle adatbázis naprakész karbantartása
  • Cafeteriát adminisztráló céggel való kapcsolattartás, ezzel kapcsolatos ügyintézés
  • Naprakész, pontos információcsere a bérszámfejtéssel
  • Orvosi szolgáltatóval való kapcsolattartás a bejelentések, kijelentések és módosítások adminisztrálásával kapcsolatban
  • HR szerződések, számlák előkészítése, jóváhagyások nyomonkövetése
  • Szervezeti ábrák módosítása és intranetre felhelyezése szervezeti és személyi változások esetén.
  • Szükséges riportok, statisztikák készítése, elemzése
  • Havi létszámriport készítése
  • Negyedéves fluktuációs riport készítése

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Kellemes munkahelyi környezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • Kiváló csapat,
  • Tréningek és továbbképzések,
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez.:

Jelentkezését legyen kedves elküldeni a következő e-mail címre: allas@netawork.hu

Kompetenciák

pontosság, probléma felismerési- és megoldási készség, pozitív hozzáállás, proaktivitás, stressztűrő képesség, SAP ismeretek, kiemelkedő verbális kommunikációs képességek, konfliktus kezelés

Állásajánlatok a kategóriában