IT, szoftverfejlesztés állás

Evolution Consulting Kft.

C# fejlesztő

Feladatok

  • Kliens-szerver alapú alkalmazásfejlesztési projektekben való részvétel
  • Szoftverek tervezése, specifikációja
  • Tesztautomatizálás
  • Hibaanalízis, javítások elvégzése a már korábban kiadott verziókban

Elvárások

  • Alapos C# ismeret
  • Objektum orientált programozási szemlélet
  • Relációs adatbáziskezelők, SQL ismerete
  • Szakmai tanulási igény, szakmai újdonságok iránti nyitottság
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség, csapatjátékos személyiség
  • Szakmai dokumentációk megértéséhez elegendő angol nyelvtudás

Előny

  • AngularJS keretrendszerben szerzett tapasztalat
  • Unit tesztelésben való jártasság
  • Design patternekben való jártasság
  • TFS, Git verziókezelő ismeret
  • Agilis módszertanok ismerete

Amit mi kínálunk minden pozícióban:

  • Dinamikus és fiatalos csapat, ahol valóban remek a hangulat
  • Fejlődési lehetőség senior kollégák támogatásával
  • A legújabb technológiák használata és elsajátítása
  • Kiszámíthatóság minden tekintetben
  • A nyújtott teljesítményednek megfelelő, akár dinamikusan változó, de mindenképp piacképes bérezés
  • Igazi csapatmunka: meghallgatjuk és respektáljuk az ötleteidet
  • Izgalmas, kihívást jelentő projektek nagyvállalati környezetben
  • Élvonalbeli termék fejlesztése

Munkavégzés helye: Miskolc

A pályázatokat folyamatosan várjuk a borbely.viktoria@evolution-consulting.hu e-mailcímre.

Kompetenciák

pontosság, programozási ismeretek, probléma felismerési- és megoldási készség, fiatalos lendület, kreativitás, önállóság

Állásajánlatok a kategóriában