Adminisztrív állás, irodai munka, Marketing, termékmenedzsment állás

Neatwork Manager Kft.

Asszisztens/Fordító
Ha magas szinten beszélsz angolul és németül és legalább középfokú végzettséggel rendelkezel, ne szalaszd el ezt a lehetőséget!

Feladatok

  • Különböző információk, belső utasítások, marketing anyagok napi rendszerességű fordítása
  • A társaság partnereivel, szállítóival való kapcsolattartás, helyspecifikus és országos akciók leegyeztetése
  • Prezentációk, kimutatások rendszeres készítése
  • Az értékesítés adminisztratív támogatása
  • Napi kapcsolattartás a németországi központtal, illetve a magyar üzletekkel
  • Általános asszisztensi feladatok (szállásfoglalás, autóbérlés, stb.)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Magasszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • Megbízhatóság
  • Jó szervezési és adminisztrációs készség
  • Rugalmasság és nagyfokú pontosság
  • Önálló munkavégzés
  • Német és angol nyelv kommunikáció szintű ismerete

allas@neatwork.hu

Kompetenciák

szorgalom, precizitás, probléma felismerési- és megoldási készség, stressztűrő képesség, döntési képesség, együttműködési készség, felhasználói szintű MS Office ismeret, megbízhatóság, önállóság

Állásajánlatok a kategóriában